-1°C
Tło bannera

Projekty UE

  1. Strona Główna
  2. Projekty UE

Planowana inwestycja związana jest z uruchomieniem pralni wodnej dla obsługi przedsiębiorców działających w branży usług turystyczno-noclegowych w regionie.

Operacja polega na poszerzeniu i dywersyfikacji świadczonych przez przedsiębiorstwo usług o innowacyjną usługę prania wodnego polegającą na odbieraniu i dostarczaniu dla klienta czystego, pachnącego i wymaglowanego prania. Zakres usług pralniczych będzie związany bezpośrednio z usługami branży turystycznej. Operacja ta przyczyni się do stworzenia 3 nowych miejsc pracy, będzie realizowana przez przedsiębiorstwo z doświadczeniem w realizacji usługi pralniczej (posiadamy obecnie pralnię wewnątrz obiektu - jednak pokrywa ona wewnętrzne zapotrzebowanie w 20%).

Operacja zrealizowana jest poprzez rozwój przedsiębiorstwa działającego w branży turystyczno – rekreacyjnej na obszarze gminy. Na obszarze gminy usługi pralnicze są na dzień dzisiejszy niedostępne.

Zapoznaj się z protokołami:

Newsletter Bądź na bieżąco Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z naszymi ofertami i nowościami.

navigation bg
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij